Aktualności

16LIP

3 Turniej Smoka - Myślenice3 czerwca 2018 roku, w Myślenicach, odbył się 3 Turniej Smoka. Reprezentacja naszego klubu zdobyła 20 medali!


3 czerwca w Myślenicach, odbył się 3 Turniej Smoka, zorganizowany przez Myślenicki Klub Seido Karate "Shiro Sagi Dojo". Turniej odbywal się w konkurencjach kata i kumite zarowno dla juniorów, jak i seniorów. Na matach zawodów stawiło się prawie 100 Seidoka z naszego regionu.

 

Konkurencje kata były mocno obsadzone i nie było łatwo przebić się do strefy medalowej. W finałach poziom był bardzo wyrównany i wiele razy obserwowaliśmy dogrywki. O miejscach często decydowały ułamki punktów.

 

Nasi reprezentanci bardzo dobrze się spisali i zajęli:

I miejsca i złote medale: Dominika Sopicka, Paweł Cora, Bartłomiej Byrski, Nikodem Wiktor.

II miejsca i srebrne medale: Ksawery Nowak, Wiktoria Czapla, 

III miejsca i brązowe medale: Piotr Wiktor, Mirosław Kwiatkowski, Daniel Kwiatkowski, Jakub Wilgierz, Damian Majdak.

 

Największe jednak emocje wzbudziły konkurencje kumite, zwłaszcza walki seniorów w kategorii open. Walki pełnokontaktowe zawsze powodują gorący doping publiczności i tak było też tym razem. Wszyscy zawodnicy mieli ciężkie przeprawy zwłaszcza w walkach finałowych. Największą niespodzianką turnieju okazal się debiutant, nasz reprezentant, Mirosław Kwiatkowski, który w kategorii open ostatecznie zajął 2 miejsce. 

 

W konkurencjach kumite nasi zawodnicy zajęli:

I miejsce i zloty medal: Wiktoria Czapla, Kacper Kania

II miejsce i srebrny medal: Mirosław Kwiatkowski, Jakub Wilgierz

III miejsce i brązowy medal: Piotr Wiktor, Dominika Sopicka, Damian Majdak, Nikodem Wiktor

 

To były bardzo udane zawody dla naszego klubu. Dobre lokaty, to efekty wytężonej pracy na treningach i przygotowania kondycyjnego. 

Gratulujemy naszej reprezentacji i trzymamy kciuki za kolejne zawody!!!