Aktualności

09WRZ

Nowy sezon rozpoczęty7 września w naszym Dojo rozpoczął się kolejny sezon szkoleniowy. Zarówno dzieci, jak i młodzież i osoby dorosłe, rozpoczęły treningi na salach naszego ośrodka.


7 września w naszym Dojo rozpoczął się nowy sezoz szkoleniowy. Inauguracyjne treningi miały grupy dziecięce oraz młodzieżowe i dorosłych.

Dzieci z wielką werwą przystąpiły do treningu. Gry, zabawy i konkursy, to dobry sposób na rozruch po przerwie wakacyjnej. Dzieci, które pierwszy raz przyszły na trening, bardzo szybko się zaaklimatyzowały i w konkurencjach i zabawach, dotrzymywały kroku dzieciom z grupy zaawansowanej. Był doping i dużo śmiechu.;

Jak zawsze, zawody drużynowe, przysparzały mnóstwo emocji. Każda drużyna chciała być najlepsza. najważniejsza jednak była dobra zabawa.

Już pod koniec pierwszego treningu, wszystkie dzieci się poznały i stworzyły wesołą grupę naszych małych adeptów Seido Karate.

 

Grupa młodzieżowa i dorosłych, to przede wszystkim treningi samoobrony, kombinacji walki tak knock down, jak i ippon kumite. Bardzo dużo pracujemy na sprzęcie: tarczach, workach, łapach trenera itp. Pierwszy trening, to szybki przegląd tego, czego uczyliśmy w poprzednim sezonie. 

Już czekamy na kolejne treningi i tematy szkoleń. Ten sezon stawia przed nami nowe wyzwania, ktore będziemy systematycznie realizować.

 

Osu!