Aktualności

15WRZ

Otwarcie sezonu MDS 2018/20198 września 2018 roku w warszawie odbyło się zgrupowanie szkoleniowe, otwierające nowy sezon szkoleniowy w Mastro Defence System


8 września 2018 roku w warszawie odbyło się zgrupowanie Mastro Defence System na otwarcie sezonu szkoleniowego. Organizatorem był Marcin Michalik-Lipka, przedstawiciel na Polskę MDS. Impreza otwierająca sezon daje możliwość zaprezentowania się instruktorów w swoich macierzystych systemach, którzy prowadzą ośrodki MDS w Polsce. 

Kadra warsztatów stanowili:

-Marcin Michalik- Lipka- oficjalny przedstawiciel MDS w Polsce,

-Rafał Czapla- MDS Region Beskidzki - KARATE SEIDO

-Mariusz Ważny- MDS Gliwice- BJJ/ Judo,

-Maciej Burdyński- MDS Katowice/ Chorzów- Yiquan/ Tai Chi Chuan

-Paweł Zaremba- Silat

Taki system szkolenia sprawia, że uczniowie uczą się różnego spojrzenia na samoobronę oraz dostrzegają, że wiele załóżeń taktycznych się pokrywają, niezależnie od systemu.

Oczywiście głównym tematem były techniki i rozwiązania stosowane w Mastro Defence System. Poruszane były podstawowe tematy i baza poruszania się. Były także podstawowe kombinacje obrony.

Powodzenie seminarium i Wasze opinie sprawiły, że w przyszłym sezonie spotkamy się w podobnej formule. Gratulujemy także wszystkim uczestnikom, wszak przetrwali prawie dziesięcio godzinnny maraton treningowy.